DEPOLAMA

Anahtarının sadece sizde bulunduğu, her türlü kişisel eşyanızı güvenli ve profesyonel bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bir depolama hizmetidir.

En az 3 ay olmak koşuluyla dilediğiniz süre boyunca Kişiye Özel Depo hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Randevu almanıza gerek olmadan, hafta içi ve cumartesi günleri (Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariç) 09.00 - 18.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman deponuza ulaşabilirsiniz. Deponuza dilediğiniz kadar giriş-çıkış yapabilir, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi belirttiğimiz zaman dilimde deponuzdan gelip alabilir, ilave eşya bırakabilirsiniz.

Kişiye özel deponuzda yasaya aykırı olacak maddeleri, (yanıcı ve patlayıcı ürünler, zehirli ya da radyoaktif maddeler, ruhsatlı ya da ruhsatsız silahlar vb.) bozulabilecek gıda ürünlerini ve kıymetli ziynet eşyalarınızı depolayamazsınız.

Kişisel eşyalarınızın hacmine ve ihtiyacınıza göre deponuzun boyutunu büyütebilirsiniz.

Kişiye özel deponuzda sakladığınız ürünlerin içeriğini bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz.

Maalesef. Kişiye özel depolarımız sadece eşya depolaması için kullanılmaktadır.

Maalesef. Depolarımız kişiye özel olduğu için depo değişikliği yapılamamaktadır.

Maalesef. Depolarımız kişiye özel olduğu için depo devri yapılamamaktadır.

GÜVENLİK & SİGORTA

7 gün 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunan depolarımızda, güvenlik ekibimiz vardiyalı olarak çalışarak kişiye özel depoların güvenliğini sağlamaktadır.

Kişisel eşya deponuza bizzat gelemeyeceğiniz ya da deponuzun kullanımını bir yakınınızla paylaşmak istediğiniz durumda sizin belirleyeceğiniz 2 kişiye daha kişisel deponuzu kullanma hakkı verilebilir. İsim listesine göre giriş kartınıza deponuza giriş izni verdiğiniz kişiler eklenecektir.

Kişiye özel depolar yangın, sel, deprem gibi özel afet durumlarına karşı sigortalanmaktadır.

Kişiye özel depolarımızda havalandırma sistemi isteğe bağlı olarak temin edilmektedir.

NAKLİYE & DİĞER HİZMETLER

Eğer isterseniz Tek Yönlü Nakliye ücreti ödeyerek eşyalarınızı adresinizden teslim aldırabilirsiniz.

Depolama alanımızda size yardımcı olacak bir personelimiz daima bulunmaktadır.

Kişiye özel deponuza eşyalarınızı siz kendiniz yerleştirebilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde depolama alanımızda size yardımcı olacak bir personelimiz daima bulunmaktadır.

Kişiye özel deponuzda kullanmanız için koli, bant, köpük gibi yardımcı ambalaj malzemelerini ücret ödeyerek temin edebilirsiniz.

ÖDEME

Kişiye özel deponuza ait ödemenizi kredi kartınızla ya da banka hesap numaramıza havale yoluyla aylık olarak gerçekleştirebilirsiniz.