Deppo İzmir olarak, 25 yılı aşan sektör tecrübemiz ve Sintaç Grup güvencesiyle, ulusal ve uluslararası yüzlerce firmaya uzun yıllardır çözüm ortaklığı sunuyoruz.

100.000 m² alana kurulu olan Deppo İzmir’de, değişen günümüz ihtiyaçlarına ve müşteri tercihlerine cevap verebilmek amacıyla kaliteli, güvenli ve yüksek standarttaki hizmet anlayışımızla kişiye özel depolama hizmeti de veriyoruz.

Şehir merkezine yakın ve çevre yolu bağlantılı konumumuz sayesinde kolay ulaşım imkânı sunuyor, havalimanına 2, serbest bölgeye 7, Fuar İzmir’e ise sadece 10 dakika mesafede bulunuyoruz.

Kendi aracınızla kapısının önüne kadar gidebileceğiniz, depreme dayanıklı, depolamaya uygun, tek katlı çelik konstrüksiyon yapılarda kişiye özel ya da kurumsal depolama çözümlerimizle parsiyel depoculuğa yeni bir soluk getiriyoruz.

Farklı ihtiyaçlara yönelik değişik metrekarelerde özel depolama alanının yanı sıra ücretsiz paketleme, taşıma, forklift ve ilave ihtiyaçlar için personel ve ekipman desteği sağlıyoruz.

İsteğe bağlı sürekli kontrol altında tutulan özel havalandırma sistemi sayesinde nem ve rutubet gibi durumlara karşı önlem alıyor, haşereye karşı periyodik ilaçlama yapıyoruz.

Kapalı devre alarm sistemi, güvenlik kamerası ve özel güvenlik görevlisi ile 7 gün 24 saat korunan deponuzun anahtarını sadece size veriyoruz.

İhtiyaçların belirlenmesinden eşyaların kişisel depoya teslim edilmesine, eşya ekleme ya da çıkarma süreçlerinden eşyaların geri teslimine kadarki tüm aşamalarda yanınızda oluyor, gücümüzü tecrübemizden alıyoruz.

Anahtar Cebinde, Depon Güvende…